Specjał2
Województwo Podkarpackie zaprasza przedsiębiorstwa z regionu do udziału w XXIII  edycji Międzynarodowych Targów Biznes – Żywność – Medycyna Auto Flota, które będą organizowane w przestrzeni wirtualnej dniach 4 – 5 listopada 2020 r.

Międzynarodowe Targi Biznes – Żywność – Medycyna – Auto Flota 2020  to jedna z największych imprez wystawienniczych w południowo-wschodniej Polsce, podczas której każdorazowo prezentują się producenci z różnych branż.  Wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz największych imprez handlowych w Polsce.

Targi powstały z myślą o promocji podkarpackich firm oraz skutecznej komunikacji z otoczeniem zewnętrznym, powiększeniu grona odbiorców, budowaniu i utrzymaniu dobrych i trwałych relacji z klientami. Udział w targach to doskonała szansa na pozyskanie nowych partnerów, kształtowanie dobrego wizerunku czy uzyskanie od klientów opinii na temat oferowanych produktów i usług.

Wydarzenie jest wspófinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu własnego RPO WP 2014-2020 „Promocja Gospodarcza Województwa Podkarpackiego”, Oś priorytetowa I Konkurencyjna i innowacyjna gospodarka, Działanie 1.3 Promowanie przedsiębiorczości.

Szczegółowe informacje dotyczące Targów znajdziecie Państwo pod adresem: www.targispecjal.pl

Zachęcamy również do obejrzenia spotu promującego wydarzenie:

Specjał4