tytułowe
W dniach 11-13 września, w Kielnarowej k. Rzeszowa odbyła się 11. edycja konferencji InternetBeta. Organizatorem wydarzenia jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarzadzania w Rzeszowie. Tegoroczna edycja w liczbach to: 3 dni spotkań, 80 prezentacji, 100 prelegentów oraz 800 uczestników z całej Polski.

InternetBeta to konferencja, która łączy różne środowiska związane z Internetem i nowymi technologiami. Jej uczestnicy zarządzają największymi w Polsce serwisami internetowymi, reprezentują największych graczy w eCommerce, agencje digital i startupy. To również inwestorzy, dziennikarze, przedstawiciele organizacji pozarządowych i samorządów oraz youtuberzy, blogerzy i influencerzy. Konferencja na przestrzeni lat stała się wydarzeniem kultowym w opinii uczestników.

Województwo Podkarpackie od wielu lat jest partnerem strategicznym wydarzenia. Udział województwa w wydarzeniu był finansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014- 2020.

 

 

Tekst: Joanna Barańska
Oddział Współpracy Gospodarczej, UMWP

 Foto: Organizatorzy oraz Paweł Tarnawski