Podkarpackie baner jakosc zycia 900x600pxWojewództwo Podkarpackie zaprasza przedsiębiorstwa z regionu do udziału w IV. etapie projektu medialnego pn. „Promocja inteligentnych specjalizacji Województwa Podkarpackiego poprzez firmy będące ambasadorami tych specjalizacji w mediach wydawnictwa Sagier”

Dofinansowanie uczestnictwa w IV. etapie skierowane jest wyłącznie dla małych i średnich przedsiębiorstw z branży „Jakość życia”, posiadających siedzibę (oddział, filię lub zakład) i prowadzących działalność w Województwie Podkarpackim.

Miniatura artykułuW Karpaczu trwa Forum Ekonomiczne. Jubileuszowa XXX edycja rozpoczęła się we wtorek 7 września. Drugiego dnia forum w jednej z debat uczestniczył wicemarszałek Piotr Pilch.

210708 promocja

210623 CWK

Podkarpackie baner motoryzacja 900x600px
Województwo Podkarpackie zaprasza przedsiębiorstwa z regionu do udziału w III. etapie projektu medialnego pn. „Promocja inteligentnych specjalizacji Województwa Podkarpackiego poprzez firmy będące ambasadorami tych specjalizacji w mediach wydawnictwa Sagier”

Dofinansowanie uczestnictwa w III. etapie skierowane jest wyłącznie dla małych i średnich przedsiębiorstw z branży „Motoryzacja”, posiadających siedzibę (oddział, filię lub zakład) i prowadzących działalność w Województwie Podkarpackim.