Miniatura artykułuJak zachować i promować dziedzictwo przyrodnicze i kulturowe? Oczywiście poprzez Zielone Szlaki! Już 25 lutego odbędzie się „Learning from experience”, czyli regionalna konferencja on-line poświęcona temu tematowi.

 

 Podczas konferencji zaprezentowany zostanie Plan Działania (Action Plan), opracowany z udziałem członków Regionalnej Grupy Roboczej Interesariuszy projektu OUR WAY i zatwierdzony przez Instytucję Zarządzającą Programem Operacyjnym Interreg Europa 2014-2020 to jest Wspólny Sekretariat.

Uczestnicy konferencji będą mieli okazję do zapoznania się z informacjami na temat projektu OUR WAY, realizowanego wspólnie z partnerami z Hiszpanii, Irlandii, Francji, Węgier, Bułgarii oraz Europejskim Stowarzyszeniem Greenways.

Konferencja jest organizowana w związku z realizacją projektu pod nazwą: „Zachowanie i promocja dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego poprzez Zielone Szlaki” (OUR WAY), dofinansowanego z Programu Interreg Europa 2014-2020.

Konferencja odbędzie się 25 lutego 2021 roku (czwartek), w godz. 12:00 – 14:30, w formule zdalnej na platformie Cisco Webex Meetings. Prosimy o przesłanie zgłoszenia uczestnictwa na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ze względu na formułę ekspercką wydarzenia i jego czas trwania, organizatorzy zastrzegają sobie prawo do określenia limitu osób uczestniczących. Do uczestników zostanie wysłany link do wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji!

Tekst: D. Kozik

Biuro Prasowe UMWP